سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

جدیدترین مدل بافت مو

جدیدترین مدل بافت مو در سالن زیبایی مینل

بافت مو:

امروزه بافتن موها دربخش آرایش مو طرفداران بسیاری پیدا کرده است. بافت مو به شکل های گوناگونی انجام میشود و از تنوع بالایی برخوردار است.پایه بافت مو همان بافت سه تایی معروف است که با خلاقیت و ابتکار آرایشگران به شکل متنوع امروزی درآمده است.

این سبک آراستن مو بین خانم ها در تمام سنین و کودکان مورد توجه می باشد و در تمامی مراسم و مجالس حتی در ترکیب با شینیون و یا موهای باز به شدت استفاده می گردد . ما در سالن زیبایی مینل با متنوع ترین و جدیدترین مدل بافت مو در خدمت شما عزیزان هستیم.

قبل از بافت مو حتما باید براشینگ انجام شود تا موها صاف و بدون گره باشد. سپس از واکس مو استفاده شده تا موها مرتب تر و در نتیجه بافت تمیزتری داشته باشیم.

انواع بافت مو:

بافت مو انواع مختلف و متنوعی دارد در هنگام بافت موها نباید خیلی کشیده شوند تا ریشه آسیب نبیند که این موضوع بسته به نوع و مدل مو ی شخص متفاوت است و می بایست توسط افراد متخصص و در سالن های مطمئن انجام گردد:

بافت فرانسوی
بافت آفریقایی
بافت مکزیکی
بافت خطی
تیغ ماهی
دوطرفه
دم اسبی
بافت دوتایی،چهارتایی ، پنج تایی
بافت پشت سر
بافت جلوی سر
بافت بغل سر و …

جدیدترین مدل بافت مو در سالن زیبایی مینل

نکات قابل توجه در بافت مو:

برای شستن موهای بافته شده آنها را زیر فشار زیاد دوش بگیرید
از شامپوهای معمولی استفاده کنید
موی بافته شده بعد از شستن حتما باید خشک شود.اگر مو در وضعیت خیس رها شود می پوسد.از سشوار برای خشک کردن موی بافته شده استفاده کنید.
ماندگاری بافت به ضخامت موی طبیعی شما بستگی دارد.هرچه مو ضخیم تر باشد مدت بیشتری میتواند بافت را تحمل کند، بدون اینکه ریشه مو آسیب ببیند.

ویدیو کلیپ بافت مو در سالن زیبایی مینل :
0/5 ( 0 نظر )