سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

شینیون مو

شینیون چیست؟

واژه شینیون (chignon) در فرهنگ لغت به معنای گیس پشت سر می باشد.مفهوم شینیون در آرایش به فرم دادن و بستن موها در پشت یا بالای سر اطلاق میشود.بطور کلی شینیون یعنی جمع کردن و ثابت نگهداشتن مو به شکل های مختلف .امروزه شینیون در سالن های زیبایی به یک هنر و تکنیک برای آراستن مو تبدیل شده است شینیون ها از نظر مدل نا محدود هستند چون هر آرایشگری می تواند با خلاقیت خود و ترکیب چند شینیون و یا ترکیب شینیون باانواع بافت های گوناگون مدل جدید ،خاص و منحصر به فردی را بوجود آورد.در سالن زیبایی مینل با ارائه جدیدترین و زیباترین شینیون ها را زیر نظر شینیون کار های حرفه ای در خدمتتان هستیم .

در سالهای اخیر مدل موی باز طرفداران بیشتری نسبت به شینیون پیدا کرده است اما بازهم شینیون جایگاه خاص خود را مخصوصا بین خانم های ایرانی و عروس ها دارد.کمتر عروسی با موهای باز در عروسی ها دیده ایم ، یک دلیل آن مناسب بودن شینیون برای وصل کردن تور و دلیل دیگر جذابیت شینیون می باشد

در بسیاری از مراسم مانند نامزدی ها ،تولدها و عروسی ها همچنان شینیون بسیار پرکاربرد است

شینیون عروس:

در زمینه شینیون عروس شاهد شینیون های مدرن و چشمگیری هستیم که سرشار از خلاقیت و زیبایی می باشند.
مهمترین شینیون نیز شینیون عروس می باشد چون این شینیون باید متناسب مد روزو نوع لباس عروس انتخاب شود تا با ترکیب تور و تاج جذابیتی صدچندان پیدا کند.
در سالن زیبایی مینل متنوع ترین،به روزترین و خاص ترین شینیون ها برای عروس های زیبا متناسب با چهره شان انجام میگیرد

ابزار شینیون:

شینیون به ابزار ساده مثل کش سر،گیره سر،تل، سنجاق سر و.. همچنین به ابزار حرفه ای مانند تور شینیون،بیگودی ها،تور نامرئی،پروتزهای اسفنجی،موی اضافه،اسپری تثبیت کننده ومواردی این چنینی نیازمند است.
علاوه بر اینها ابزار حراتی مانند سشوار، بابلیس، انواع مختلف اتو مو در سایزهای مختلف و …همواره مورد استفاده شینیون کاران حرفه ای و متخصص می باشد.
نکاتی که در شینیون حتما باید رعایت شود:
شینیون باید متناسب با فرم صورت فرد انتخاب شود تا زیباتر جلوه کند.
یک شینیون زیبا و تمیز نیازمند یک براشینگ خوب و پوش مناسب است.
سنجاق های استفاده شده در شینیون به هیچ عنوان نباید نمایان شوند.
استفاده از سنجاق به تعداد زیاد باعث محکم تر شدن شینیون می شود.
برای موهای کم پشت باید از موی اضافی و پروتز در کار استفاده کرد تا در آخر نتیجه بهتری شاهد باشیم.
از اسپری تثبیت کننده با قدرت و مقدار مناسب استفاده کنید.

0/5 ( 0 نظر )