سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست:

داشتن پوستی شاداب و براق برای تمام افراد مخصوصا عروس خانم ها از مهمترین فاکتور های زیبایی است برای داشتن پوستی درخشان و بدون جوش پاکسازی پوست بهترین روش میباشد.در پاکسازی پوست آلودگی ای زیرپوست از بین رفته،جوش های سرسیاه تخلیه شده،اسکراب و لایه بردار استفاده شده و آبرسانی و ماساژ پوست انجام میشود.
پاکسازی پوست عمل حساسی است و باید در سالن زیبایی معتبر و متخصص انجام شود .پوست باید از جوانب مختلف بررسی شده و با توجه به نوع پوست فرد کار پاکسازی پوست مناسب او صورت گیرد.

مراحل پاکسازی پوست:

قبل از انجام هر کاری آرایش ها ، آلودگی ها و چربی های پوست باید از روی آن پاک شده و منافذ پوست باز شود.برای اینکار بهتر است از کلینزر استفاده نمود.
نوع پوست بررسی شده متناسب با آن ماسک ها و لایه بردارهای مناسب روی پوست زده مدتی صبر کرده تا کرم ها روی پوست تأثیر گذاشته ،جوش ها و لکه ها را از بین ببرد.
پوست را با لوسیون های مخصوص ماساژ میدهیم.ماساژ پوست باعث افزایش گردش خون شده و حالت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد،عضلات زیر پوست را تقویت کرده و چین و چروک پوست را کاهش می دهد،غدد چربی را به فعالیت وامیدارد و پوست را نرم و لطیف می کند.
کمپرس سرد روی پوست گداشته می شود .
از ماسک های مغذی مناسب نوع پوست استفاده می شود.
آبرسانی به پوست انجام میشود و در نهایت کرم مرطوب کننده و متعادل ساز استفاده می شود.

نکته مورد توجه در پاکسازی پوست شناخت نوع پوست افراد است . اگر پوع پوست بدرستی تشخیص داده نشود پاکسازی پوست می تواند نتیجه معکوس بدهد و حتی در پوستهای دارای آکنه به بیشتر شدن جوشها منجر شود.رعایت بهداشت و استفاده از کرم ها ، ماسکها و لوسیون های مورد استفاده در پاکسازی پوست اهمیت بالایی دارد.
در سالن زیبایی مینل متخصصین حرفه ای ما در حوزه پاکسازی پوست آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.
همچنین برای عروس خانم های زیبا پاکسازی پوست قبل از آرایش انجام میشود تا پوستی براق و شفاف و در نتیجه آرایشی بهتر و زیباتر داشته باشند .

0/5 ( 0 نظر )