سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

میکاپ عروس

آرایش تخصصی و میکاپ عروس در سالن زیبایی مینل

گرایش به زیبایی در ذات هر انسانی است. میکاپ ، صورت زیباتری به افراد می بخشد و اعتماد به نفس آنها را بالا می برد.واژه میکاپ(Makeup)در لغت به معنی آرایش صورت با لوازم آرایشی می باشد و درواقع رسیدن به چهره ای زیباتر با استفاده از تکنیک ها و روش های گوناگون است.در طول تاریخ میکاپ همواره مورد توجه خانم ها و آقایان بوده وافراد عمدتا اطراف چشم هایشان را به رنگ های مشکی آرایش می کردند و از کلاه گیس روی سرشان استفاده می کردند تا جذاب تر و زیباتر دیده شوند..میکاپ شامل موارد متعددی از جمله پاکسازی پوست،تکنیک های سایه روشن،طراحی صورت ، آرایش مو و … می باشد.بهترین میکاپ آن است که عیوب ظاهری صورت اشخاص را بپوشاند و آنها را زیباتر کند بدون اینکه تغییر عمده ای در صورت فرد ایجاد شود.

فرق میکاپ و گریم:

گریم با استفاده از تکنیک ای مختلف و سایه روشن ها صورت فرد را اصلاح کرده ،متعادل سازی نموده و به اجزای صورت با خطای دید فرم زیباتری می بخشد  در حالی که آرایش رنگ و لعابی است که به چهره طبیعی فرد اضافه می شود

میکاپ آرتیست:

میکاپ آرتیست هنرمندی است که گریم یا آرایش را انجام می دهد.میکاپ آرتیست باید بخوبی صورت فرد را بررسی کرده و در نهایت بهترین طراحی را در نظر گرفته و آرایش را انجام دهد.همیشه زیبایی در سادگی است پس با آرایش سبک و مناسب چهره افراد و استفاده از رنگهای درست در میکاپ یا گریم شخص را بطور طبیعی زیباتر  میکند .

میکاپ آرتیست باید انواع پوست را بشناسد،بداند هر فرم صورتی با چه میکاپی زیباتر میشود،طیف های رنگ را بشناسد،با برندهای مطرح و با کیفیت آشنا باشد ، از مد روز مطلع باشد و خود را بروز نگه دارد.

میکاپ آرتیست ها هر کدام با توجه به خلاقیت خود سبک خاص و منحصر به فردی دارند پس متناسب سلیقه تان میکاپ آرتیست خود را انتخاب کنید.

در سالن زیبایی مینل بهترین و حرفه ای ترین میکاپ آرتیست ها با سبک های متنوع در خدمت شما عزیزان هستند.

میکاپ ها براساس رنگها، غلظت آرایش و حرارت، سبکهای مختلفی دارد

  • سبک اروپایی و لایت
  • سبک شرقی و استفاده از رنگهای  شاد و زنده
  • سبک عربی و خلیجی و استفاده از رنگ های گرم و تیره و میکاپی غلیظ
  • سبک هالیوودی که بیشتر بر پایه متعادل سازی چهره و برطرف کردن عیوب صورت است
  • سبک لبنانی، مصری و ژاپنی
  • سبک فشن و …

میکاپ عروس

نکاتی که باید در میکاپ به آن توجه ویژه داشت
facial
pedicure
pedicure
facial

 

Our Packages

We provide a lot packs to choose from
0/5 ( 0 نظر )