سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

اکستنشن مژه

بهترین روش اکستنشن مژه:

مژه های بلند تاثیر زیادی در زیبایی چشمان شما دارد. در اکستنشن مژه ، مژه مصنوعی به صورت تک تک توسط چسب مخصوصی لا به لای مژه های پلک بالا اضافه می شوند تا طول،ضخامت و رنگ مژه هایتان را بهبود ببخشد.این تکنیک به شما مژه های پرپشت و بلند می بخشد.

اکستنشن حرفه ای و با کیفیت ظاهری شبیه مژه های طبیعی داردو در مقابل اگر مژه های اضافی فاقد کیفیت لازم و توسط افراد غیر حرفه ای چسبانده شوند ممکن است بصورت دائمی به مژه ها آسیب بزند و ظاهر نازیبایی ایجاد کند.مشاورین زیبایی ما در سالن زیبایی مینل با ارائه اطلاعات مفید و عکس های متنوع  ،شما را در رسیدن به بهترین نتیجه یاری می رسانند

بهترین روش اکستنشن مژه در سالن زیبایی مینل
بهترین روش اکستنشن مژه در سالن زیبایی مینل

در اکستنشن مژه طول مژه به دوبرابر قد طبیعی خود می رسد.

درباره  اکستنشن مژه:

اکستنشن مژه باعث از دست دادن مژه های طبیعیتان نخواهد شد.این مژه ها عوارض جانبی هم ندارند.فقط باید دقت کنید که چسب مورد استفاده فاقد مواد مضر باشد.و کسی که اکستنشن مژه را انجام می دهد حرفه ای و متخصص باشد.

ماندگاری اکستنشن مژه:

عمر مفید اکستنشن مژه یک ماه است و با ریزش مژه طبیعی معمولا اکستنشن آن هم می افتد.

اما اکستنشن مژه نیاز به ترمیم دارد و هر ۳ هفته یکبار باید ترمیم شوند.

نکاتی درباره اکستنشن مژه:

قبل از اکستنشن مژه صورتتان را نشویید تا مژه ها کاملا خشک باشند.

۲۴ساعت قبل از اکستنشن از انجام ورزش هایی که موجب تعریق می شوند  همچنین شنا و سونا بپرهیزید.

بعد از اکستنشن مژه تا ۲۴ ساعت نباید مژه ها با آب تماس پیدا کنندتا چسب بخوبی ثابت شود.

بعد از اکستنشن مژه نیازی به ریمل ندارید اما می توانید از ریمل استفاده کنید ، باید توجه داشته باشید که ریمل را به نوک مژه ها بزنید و همچنین ریملی استفاده کنید که ضدآب نباشد و به راحتی پاک شود. از ژل شستشو برای پاک کردن آرایش چشم استفاده کنید.

بعد از اکستنشن مژه از فرمژه استفاده نکنید.اگر خواستید مژه هایتان فر باشند به متخصص اکستنشن مژه مراجعه کنید.

اکستنشن مژه حتما باید زیر نظر افراد حرفه ای انجام شود.چون برای چسباندن مژه های اضافی از چسب استفاده می شود و چشم عضو بسیار حساسی است خطا و اشتباه در این روش آرایشی باعث بروز آسیب های جبران ناپذیری خواهد بود.

چسب اکستنشن مژه به هیچ عنوان نباید داخل چشم بریزد.همچنین قبل ا انجام اکستنشن باید تست حساسیت انجام شود.در سالن زیبایی مینل قبل از انجام اکستنشن تست عدم حساسیت انجام میشود و همچنین از چسب های فاقد فرمالدهید استفاده می گردد .

تفاوت اکستنشن و کاشت مژه:

در کاشت مژه موهایی کاملا طبیعی بصورت شش ماهه کاشته می شوندو معمولا دوهفته یکبار ترمیم می گردندولی اکستنشن مژه با تارهای مصنوعی انجام شده و طول عمر کوتاهتری دارند.

5/5 ( 1 نظر )