سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

رنگ مو بالیاژ

بالیاژ چیست؟

بالیاژ لغتی فرانسوی به معنی پویش است و در واقع روشی جایگزین بجای استفاده از فویل می باشد.بالیاژ به نقاشی مومعروف  است.در این تکنیک مرزهای رنگی در هم ادغام ومحو می شوند ودر نتیجه حالت طبیعی تری بخود می گیرند .در روش بالیاژ آرایشگر آزادانه عمل می کند وبه هر صورت که بخواهد موهایتان را بر اساس رنگ انتخابیتان، بصورت سایه روشن رنگ میکند در واقع بالیاژ همان مش است در هوای آزاد.تکنیک بالیاژ ابداع فرانسوی ها در سال ۱۹۷۰ بوده وهدف آن خلق رنگ مویی طبیعی ، سبک و ملایم  بر روی موهای شماست.

ویژگی های بالیاژ:

مهمترین مزیت بالیاژ این است که چون اختلاف رنگ زمینه با رنگ انتخابی تفاوت چندانی ندارد پس با رشد موها و بیرون زدن ریشه ها در ظاهرتان تغییری ایجاد نمی شود در نتیجه نیازی به ریشه گیری و ترمیم ندارد.

 در بالیاژ بیش از سایر روش ها از دست استفاده می شود.

بالیاژ برای همه موها قابل اجراست و محدودیتی در این زمینه ندارد.اما زیباترین حالت برای بالیاژ زمانی است که بلندی مو حداقل تا زیر شانه باشد.

نکات قابل توجه:

ممکن است شما هم زمان کافی برای اینکه هر چند هفته به آرایشگاه رفته و رنگمویتان را ترمیم کنید نداشته باشید در این صورت ما در سالن زیبایی مینل بالیاژ را به شما پیشنهاد می کنیم تا از روتوش ریشه بی نیاز شوید.

توجه کنید که رنگ کردن مو در هر صورت آمبره ، سامبره و بالیاژ تا حدودی به موها آسیب می زنند پس بعد از رنگ کردن موها حتما از شامپوهای مناسب و نرم کننده استفاده نمایید .    

0/5 ( 0 نظر )