سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

رنگ مو سامبره

سامبره چیست؟

تکنیک سامبره نسبت به آمبره جدیدتر است .در واقع سامبره ترکیبی از آمبره و بالیاژ می باشدبا این تفاوت که در روش آمبره تضاد و تغییر رنگ ها خیلی زیاد است و از ریشه به سمت ساقه مو رنگها ملایم تر می شوند اما در سامبره در واقع یک آمبره ملایم خواهیم داشت که در نتیجه طبیعی ترین ترکیب ممکن حاصل شودو اختلاف و تضاد زیادی را از ریشه به ساقه نخواهیم داشت.در این روش هم در نهایت همه قسمت های مو روشن می شود و بخش های اندکی تیره هستند.

بطور کلی در سامبره توناژ رنگ به تدریج روشن می شود و یکدفعه از تیره به روشن نمی رود.در سامبره می توان رنگهای روشن در نوک موها را تا نزدیک ریشه ادامه داد که البته این کاملا سلیقه ای می باشد..برای داشتن یک سامبره زیبا شیک به سالن زیبایی مینل مراحعه کنید و با اطمینان خاطر از نتیجه عالی آن لذت ببرید.

ویژگی های سامبره:

سامبره حالتی در مجموع  روشن تر ازآمبره  است.

ترکیب رنگ از تیره به روشن به نرمی  صورت می گیرد.

سامبره معمولا با فویل انجام می شود.

تضاد و اختلاف محسوس رنگی که در آمبره شاهد آن هستیم در سامبره نخواهد بود.

سامبره هم مانند آمبره روی انواع مو قابل اجراست اما موهای بلند و موج دار زیبایی این تکنیک را بیشتر میکند.

نکات مورد توجه:

باید توجه داشته باشید که این تکنیک ها چند مرحله ای هستند پس زمان زیادی نیاز دارند تا بطور کامل اجرا شوند و این مستلزم صبوری شماست.

برای جلوگیری از آسیب رساندن به موهایتان حتما سالن زیبایی مطمئنی را انتخاب کنید.

این تکنیک ها اعم از آمبره ،سامبره و بالیاژ  بسیار به هم شبیه هستند پس قبل از انتخاب تکنیک برای رنگ مو عکس های مربوط به آنها را که در آلبوم سالن زیبایی موجودند ، ببینید.

0/5 ( 0 نظر )