سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

بیتاکس مو

بیتاکس مو چیست:

بیتاکس مو(بوتاکس مو) به عنوان یک درمان بازسازی کننده عمیق عمل می کند و موهای آسیب دیده  را تبدیل به موهایی سالم و براق می نماید.بیتاکس مو و کراتینه مو هردو موهایی صاف و درخشان را برای شما به همراه دارند.بیتاکس مو عاری از فرمالدهید و مواد شیمیایی مضر دیگر می باشد.در این تکنیک موادی که حاوی پروتئین ، مواد معدنی و طبیعی،کراتین و اسید آمینه است بصورت عمقی به موهایتان آبرسانی می کند. بیتاکس مو برای تمام کسانی که موهایشان آسیب دیده،خشک شده یا موخوره دارد مورد استفاده قرار میگیرد.پس اگر میخواهید موهایی سالم ، شاداب ، درخشان و صاف داشته باشید با سالن زیبایی مینل تماس بگیرید مشاوران متخصص ما در زمینه سلامت و زیبایی مو آماده پاسخگویی به شما هستند

 روش انجام بیتاکس:

موها کاملا با شامپو شسته و سپس خشک  می شوند.مواد بیتاکس روی ساقه مو مالیده شده ۲۰ دقیقه در معرض حرات قرار میگیرد.دوباره موها را شسته با سشوار یا اتو ،موها را خشک می کنیم تا مواد بطور کامل به ساختمان ساقه مو نفوذ کنند.

عوارض بیتاکس مو:

برای بیتاکس عارضه خاصی وجود ندارد در بعضی موارد فقط افزایش چربی پوست سر دیده شده است آنهم زمانی است که مواد بیتاکس با ریشه تماس داشته باشد.

واکنش آلرژیک که در تمامی امور آرایشی در سالن زیبایی مینل تست عدم حساسیت از فرد گرفته میشود.

مزایای بیتاکس:

اثر بیتاکس تا ۶ ماه ماندگار است.

در بیتاکس ترکیبات شیمیایی مضر وجود ندارد.

بیتاکس نه تنها موهایتان را صاف و درخشان می کند بلکه موهای آسیب دیده و دارای موخوره را درمان می کند 

تفاوت بیتاکس و کراتین تراپی:

در کراتینه موها ی ضخیم و مجعد به موهایی لخت ، صاف و درخشنده تبدیل می شوند.اما نباید موها در معرض مواد شیمیایی به مدت طولانی قرار گیرند.همچنین کراتینه برای زنان باردار  و کودکان توصیه نمی شود.

بیتاکس برای هر نوع مویی مناسب است مخصوصا موهایی که فر و یا موخوره دارند می توانند از این روش درمانی استفاده کنند

ماندگاری بیتاکس از کراتینه بیشتر می باشد.

مواد بیتاکس ضرر کمتری نسبت به کراتینه دارد. 

0/5 ( 0 نظر )