سبک خودرا انتخاب کنبد

طرح بندی خودرا انتخاب کبنید

طرح رنگی

تتو

تاتو چیست:

به ایجاد خطوط ونقاشی هایی دائم یا با ماندگاری بالا روی پوست تاتومی گویند.تاتو در قدیم بدلیل مسائل خرافی یا نشانه و علامتی خاص روی بدن انجام میشد اما امروزه بدلیل زیبایی به شکل خط لب ، خط چشم، ابرو و نقاشی هایی روی بدن و … صورت می گیرد.تاتو از یک منظر روشی برای زیبایی، نشان دادن عقیده ای خاص، آرایش دائمی و از منظری دیگر  برای پوشاندن عیوب و نقائص پوستی و آسیب های که به مو وارد شده  و … دانست .برای انجام تاتو رنگ ها توسط سوزن های مخصوصی به زیر پوست تزریق شده و پس از ترمیم ماندگاری دائمی دارند.تاتو در سالن های زیبایی انجام می شود.

پاک کردن تاتو:

اگر به هر دلیل بعد از تاتو پشیمان شده و بخواید تاتو را پاک کنید روش های مختلفی وجود دارد از جمله:

استفاده از لیزر

منجمد کردن

کوتر کردن

تراشیدن پوست و لایه برداری

ههمچنین انجام تاتوی مجدد با رنگهایی مشابه رنگ پوست می تواند تا حدودی تاتو را پاک کند

با توجه به دائمی بودن تاتو و از بین بردن نسبتا دشوار تاتو قبل از انجام آن حتما تحقیقات کافی داشته و تاتو را در سالن های زیبایی مطمئن و زیر نظر متخصص حرفه ای انجام دهید

نکات مهم درباره تاتو:

تاتو چون توسط سوزن انجام می شود کمی دردناک است که البته با استفاده از اسپری یا پمادهای بی حسی ،میزان درد به  حداقل می رسد.

همچنین چون تاتو با کمی خونریزی همراه است حتما باید در محیطی کاملا بهداشتی و ابزاری استریل و یکبار مصرف انجام گیرد تا از بروز بیماری هایی چون ایدز، هپاتیت و … جلوگیری شود.

ما در سالن زیبایی مینل با ابزاری بهداشتی و افراد متخصص ،همچنین ارائه عکس ها و تصاویر تاتو های انجام شده در سالن همراهتان هستیم تا شما را در رسیدن به نتیجه مطلوبتان یاری کنیم.

0/5 ( 0 نظر )